VAN ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ
Açık uçlu Soru Hazırlama ve Ölçme Değerlendirme Teknikleri Kurslarımız Devam Ediyor
![Açık uçlu Soru Hazırlama ve Ölçme Değerlendirme Teknikleri Kurslarımız Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2019_09/20130112_IMG_20190913_142558_1.jpg)
Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde hizmetiçi eğitimleri olarak verilen açık uçlu soru hazırlama ve ölçme değerlendirme teknikleri kurslarımız devam ediyor. Bu kapsamda 10-13 Eylül 2019 tarihlerinde farklı branşlardan 49 öğretmenimize ölçme değerlendirme ekibi tarafından eğitimler verilmiştir.