VAN ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ
Arduino Eğitimi Temel Seviye Hizmetiçi Kursumuzu Başarıyla Tamamladık
![Arduino Eğitimi Temel Seviye Hizmetiçi Kursumuzu Başarıyla Tamamladık](/meb_iys_dosyalar/2019_11/24155302_IMG_20191118_111316_1-800x600.jpg)
Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ölçme ve Değerlendirme Birimi tarafından organize edilen Bilişim Öğretmenleri İçin Temel Seviye Arduino eğitimi 18-22 Kasım tarihlerinde Van Ölçme ve Değerlendirme Merkezi ve farklı eğitim salonlarında 104 öğretmenin katılımıyla gerçekleştirildi. Eğitimler, gönüllü Bilişim öğretmenleri tarafından verildi. Tüm Katılımcılarımızı tebrik ederiz.